KARIERA

Pracownicy Mennicy – Metale Sp. z o.o. są jej najcenniejszym dobrem, cenniejszym niż metale szlachetne, z którymi przyszło im pracować. To specjaliści w branży, którzy doświadczenie zawodowe zdobywali przez wiele lat pracy, gotowi przygotować zawodowo swoich następców.

Jeśli chciałbyś do nas dołączyć, masz doświadczenie związane z przetwórstwem metali szlachetnych lub pasjonujesz się metalami szlachetnymi zapraszamy do złożenia CV: kariera@mennicametale.com.pl

Prosimy by wysyłane do Mennicy-Metale Sp. z o.o. CV było opatrzone klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Przykładowa klauzula brzmi:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ślusarz

Nr ref. PM/2/2021

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne,
  • doświadczenie zawodowe 1 rok jako ślusarz,
  • uprawnienia do spawania gazowego i elektrycznego,
  • świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń ,,E” do 1 kV.
Jeśli spełniasz stawiane przez nas wymagania, jesteś precyzyjna/precyzyjny, czynności manualne są tym w czujesz się swobodnie i co sprawia Ci przyjemność, interesujesz się obróbką mechaniczną metali i masz możliwość pracy zmianowej nie wahaj się i aplikuj na to stanowisko wysyłając CV na adres kariera@mennicametale.com.pl